Dowodzę niedużym zakładem przemysłowym położonym w Gliwicach. Od przeszło 20 miesięcy nadzoruję działanie maszyn i dostarczam zaopatrzenie, ale niegdyś byłem na stanowisku normalnego robotnika. Nie wcześniej niż kilka lat temu uzyskałem awans na stanowisku naczelnika. Zdecydowałem, że muszę także wdrożyć nowoczesne zmiany ażeby firma była w stanie należycie funkcjonować. Nie mieliśmy pieniędzy do tego celu by kupić kolejne sprzęty, stąd staraliśmy się o finansowanie od Unii Europejskiej. Po 4 tygodniach dostałem wiadomość, że przeznaczano dla nas prawie milion zł.

rolka aluminiowa
Za sprawą tych pieniędzy byłem w stanie ulepszyć zyskowność firmy. Postanowiłem, że zakupię wyposażenie jak i również dam różne posady ludziom co przyczynie się do tego, iż zwiększy się wytwórczość.
łańcuch

Nowoczesne sprzęty – efektywna produkcja

Głównym rozwiązaniem musiało być zakupienie najnowszych przyrządów, jakie mogą skutecznie funkcjonować. Zadecydowałem, że nabędę primacon.pl przenośniki taśmowe w przedsiębiorstwie Primacon. Domyślałem się, że jest to nadzwyczaj porządna instytucja, jaka dostarcza mnóstwo przyrządów wymaganych w produkcji. Ekspresowo realizują zamówienia. Ponadto proponują również motoreduktory a także przekładnie stożkowe. Zatelefonowałem do sprzedawcy a następnie przedstawiłem, co chce zamówić. Otrzymałem upust, zaś instrumenty znalazły się na miejscu kolejnego dnia. Profesjonalna obsługa doprowadziła do tego ażeby wszystko poprawnie zainstalować. Oprócz tego przyrządy zostały wykonane z najwyższej odporności elementów w związku z tym wiedziałem, że zdołają długo funkcjonować bez zarzutu. Już po 2 miesiącach wytwórczość wydatnie poszła do przodu. Spełnialiśmy zamówienia do licznych przedsiębiorstw zaś na skutek wydajnej pracy wszyscy klienci okazali się być usatysfakcjonowani.
pcv

Rozwój fabryki zaproponuje kolejne wolne stanowiska

Co więcej miałem możliwość zatrudnić dodatkowych ludzi. Zysk był na tyle spory, że zaoferowałem pracę niespełna 20 fachowcom. Okazali się to specjaliści, którzy w przeszłości wykonywali pracę w innym zakładzie. Zaoferowałem wyższą stawkę godzinową stąd wydawali się niesłychanie uradowani. Wytwórnia tworzy teraz niezmiernie sporo produktów. Dostarczamy je w rozmaite miejscowości na terenie Polski, jednakowoż nasze wytwory przewożone mogą być również do wielu krajów Europy, dla przykładu do Niemiec. W dalszym ciągu pożądałbym powiększyć firmę i zbudować poboczne budynki. Jeśli to uczynię wówczas urzeczywistnię swe pragnienia.